Korrespondentë MaqedoniKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

“Stimuloni shqisat tuaja” ekspozitë e Elita Alitit në Kërçovë

Në galerinë artistike të Qendrës për Kulturë "Koço Racin" në Kërçovë, nesër me fillim prej orës 17, do të mbahet ekspozitë kushtuar personave të verbër të titulluar "Stimuloni shqisat tuaja". Kjo është hera e parë në tempullin e kulturës në Kërçovë të mbahet një ekspozitë e këtij lloji, në të cilën pikturat nuhasin, kumbojnë dhe dallohen me prekje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle