Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Stërvitje të përbashkëta ushtarake të Rusisë dhe Bjellorusisë prej 10 deri më 20 shkurt

Stërvitje të përbashkëta ushtarake ndërmjet Rusisë dhe Bjellorusisë do të mbahen nga 10 deri më 20 shkurt, njoftoi sot Ministria e Mbrojtjes e Bjellorusisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle