Evropë SQEvropë.Portal SQ

Stërvitje e përbashkët e ushtrive të Ukrainës, SHBA-së, Polonisë dhe Lituanisë

Në Ukrainë sot filloi stërvitja e përbashkët ushtarake me forcat e SHBA-së, Polonisë dhe Lituanisë, të cilat e përkrahin Ukrainën në tensionet me Rusinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle