0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Stërvitje e DMSH për shpëtimin nga përmbytjet e shkaktuara nga shirat e rrëmbyeshëm

Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim (EMSH) organizon stërvitje në terren “Shpëtim nga përmbytjet e shkaktuara nga shirat e rrëmbyeshëm” sipas masës për mbrojtje dhe shpëtimin  nga përmbytjet e qytetarëve cilët janë hasur në bregun e lumit Vardar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle