Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Stërvitje e armatave të SHBA-së, Indonezisë, Australisë, Japonisë dhe Singaporit në ishullin Sumatra

Ushtarë të SHBA-së, Indonezisë, Australisë, Japonisë dhe Singaporit sot janë duke zbatuar stërvitje të përbashkët ushtarake me municion në ishullin indonezian Sumatra.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle