0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Stërvitje bilateral me Ushtrinë e Malit të Zi, qitje artilerike në PA Krivollak

Shefi I Shtatmadhorisë së Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut, general-nënloloneli Vasko Gjurçinovski dhe zëvendësministri I Mbrojtjes, Bashkim Hasani së bashku me shefin e Shtatmadhorisë së Ushtrisë së Malit të Zi, gjeneralin brigadier, Millutin Gjuroviq sot morën pjesë në ditën e fundit të stërvitjes bilateral me qitje artilerike, që po realizohet në poligonin e armatës “Krivollak”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle