0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Stefoska: U obliguam për punë të përforcuar të përbashkët me Shqipërinë në ruajtjen e statusit të Rajonit të Ohrit

Komiteti për trashëgimi botërore I UNESKO-s në sesionin e vet të 44-t, I cili u mbajt në Fuxhu, Republika Popullore e Kinës, sot solli vendim që Trashëgimia natyrore dhe kulturore e Rajonit të Ohrit të mos futet në Listën e trashëgimisë botërore në rrezik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle