Kultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQShoqëri SQ

Stefoska: Ka përfunduar mbikëqyrja inspektuese në Qendrën e Kulturës në Shtip për akuzat për mobing

- Ka përfunduar mbikëqyrja inspektuese në Qendrën e Kulturës në Shtip. Raporti është duke u përgatitur, ndërsa tashmë javën e ardhshme do të shkoj atje dhe do të bisedoj me të punësuarit dhe me drejtorin, tha ministrja e Kulturës, Irena Stefoska në përgjigjen e pyetjes së gazetarëve për reagimet për mobing të punësuarve në Qendrën e Kulturës në Shtip.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle