Ballkan SQBallkan.portal SQ

Stefan Janev, kryeministër i përkohshëm i Bullgarisë: Pres marrëveshje të qartë për koalicion

Para fillimit të seancës së rregullt të qeverisë bullgare, kryeministri teknik Stefan Janev e shprehu kënaqësinë e tij nga dialogu midis partive parlamentare "Ka një popull të tillë", "Bullgaria Demokratike", BSP dhe koalicioni "Bëhu BG! Po vijmë!, për formimin e qeverisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle