Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Stano: Të ndalet retorika e ndarjes në Bosnjë e Hercegovinë

Komisioni Evropian ka shprehur shqetësim të madh për situatën në Bosnjë e Hercegovinë dhe ka kërkuar që t'i jepet fund retorikës për ndarje.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle