0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Stankov për MIA-n: Derisa nuk përfundon analiza e ADN-së, nuk mund të përcaktohet numri i saktë i personave të pësuar në aksident

Drejtori i Institutit për Mjekësi Ligjore, Aleksandar Stankov në deklaratën për MIA-n thotë se në vendin e aksidentit me autobus në Bullgari janë gjetur 44 trupa dhe mbetjet e trupave, të cilët do të lidhen me analizën e ADN-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle