Evropë SQEvropë.Portal SQ

Stambolli nikoqir në rrethin e ardhshëm të negociatave paqësore për Ukrainën

Stambolli do të jetë nikoqir në rrethin e ardhshëm të negociatave paqësore midis negociatave ruse dhe ukrainase, të cilët do të mund të fillojnë nesër, deklaroi sot deputeti ukrainas dhe negociues Dejvid Arahamia.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle