0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQSektori civil SQShoqëri SQ

Sportistët dhe nxënësit më të suksesshëm në pritje tek kryetari i komunës së Gostivarit, Taravari

Punonjësit e sportit me karriera të suksesshme, nxënës dhe artistë të talentuar sot ishin në pritje tek kryetari i komunës së Gostivarit, me ç'rast për rezultatet e arritura në periudhën e fundit morën mirënjohje dhe ndihmë të njëhershme në para prej 50 eurove.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle