0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Spitali në Dibër po mbushet me pacientë me kovid, virusi i rrezikshëm mori edhe një viktimë

– Po mbushen kapacitetet spitalore në qendrën e Kovidit dhe repartin kirurgjik në Spitalin e Përgjithshëm me Veprimtari të Zgjeruar në Dibër, si pasojë e numrit të rritur të të infektuarve të cilëve iu nevojitet trajtim i nevojshëm spitalor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle