0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Spitali i Prilepit bëhet me rezonancë magnetike

Pas më shumë se 50 vitesh Spitali i Prilepit u bë me aparat për rezonancë magnetike dhe pajisje për të gjithë repartin. Me këtë për herë të parë rreth 120.000 pacientë të rajonit do të mund të caktojnë termin për diagnostikë me rezonancën magnetike në spital.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle