0_Magazinë.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Spitalet në Tetovë, Gostivar, Strugë dhe Kërçovë të mbushur me pacientë nga kovidi, dje 27 viktima, mbi 13 mijë raste aktive

Spitalet në Tetovë, Gostivar, Strugë dhe në Kërçovë ende janë të mbushur me pacientë nga Kovid-19. Edhe dje atje janë vërejt më shumë raste të reja në krahasim me qytetet tjera. Por edhe më shumë viktima. Nga rastet e reja prej 1.082, nga Tetova janë 87, Gostivar– 72, Kërçovë– 57, ndërsa në Shkup – 406.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle