Evropë SQEvropë.Portal SQ

Spitalet në Holandë për shkak të Kovid-19 i anulojnë kimioterapitë dhe transplantimet

Një pjesë e spitaleve holandeze e ndërprenë shërimin me kimioterapi dhe transplantimet e organeve për të siguruar shtretër për kujdes intensiv për shkak të numrit të rritur të pacientëve me Kovid-19.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle