0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Spitalet modulare janë të sigurta, ato shpëtuan mijëra jetë, porositi Zaevi

Spitalet modulare janë të sigurta dhe të ndërtuara sipas standardeve. Ato janë lloji i njëjtë sikur edhe gjithkund në botë. Ato shpëtuan mijëra jetë dhe për momentin në to trajtohen rreth 200 qytetarë, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle