0_Magazinë.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

SPGM organizon debat me temën “Pse dhe për çfarë punojmë?”

Sindikata e Pavarur e Gazetarëve dhe Punonjësve Mediatikë sot do të mbajë uebinar për respektimin dhe zhvillimin e të drejtave të punëtorëve në media me temë "Pse dhe për çfarë punojmë?".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle