0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Spërkatje me aeroplanë kundër mushkonjave të mërkurën në Shkup

– Në rajonin e qytetit të Shkupit të mërkurën do të bëhet dezinsektim me aeroplan dhe tokësor, informojnë nga Qyteti i Shkupit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle