0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniKronikë SQKronikë.portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQ

SPB Tetovë punon në ngritjen e vetëdijes së komunikacionit tek këmbësorët, për dhjetë muaj janë gjobitur 385 qytetarë

Evidentimi i policisë tetovare për pjesëmarrjen e këmbësorëve në aksidente komunikacioni  shënon se gjatë dhjetë muajve të këtij viti në Tetovë dhe rajonin e Tetovës ka pasur 57 raste të tilla, derisa në aksionet e rregullta të kontrollit janë sanksionuar 385 këmbësorë që kanë bë shkelje të ndryshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle