0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

SPB Tetovë përjashtoi nga komunikacioni tetë autobusë dhe furgonë të parregulluar

Tetë automjete të parregulluara, prej të cilëve tre në  Tetovë dhe pesë në Gostivar, kanë zbuluar dhe sanksionuar  nëpunësit policor të SPB-së Tetovë në kontrollin aksionar të parregullsive teknike të automjeteve që realizojnë transport publik të udhëtarëve, kryesisht autobusë dhe furgonë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle