0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Spasovski u takua me drejtorin e Agjencisë për trajnime për zbatimin e ligjit të BE-së, Shreder

- Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski sot realizoi takim pune me delegacionin e Agjencisë për Trajnime për Zbatimin e Ligjit të Bashkimit Evropian (CEPOL) i kryesuar nga drejtori Detllef Shreder, ndërsa në të cilën morën pjesë edhe drejtori i Byrosë për Siguri Publike, Sasho Tasevski dhe ndihmësministrit në Qendrën për Trajnime, Goce Baçanov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle