Politikë SQ

Spasovski: Stërvitja e Njësisë Speciale “Tigra”, kurorë e trajnimit njëmujor të zbatuar nga karabinierët italianët

Stërvitja e sotme e Njësisë Speciale Antiterroriste – "Tigrat", si kurorë e trajnimit pothuasje njëmujor që e zbatuan ekspertet pjesëtarë të karabinierëve italian, ndërsa dëshmi plotësuese është vendosmëria e Ministrisë për të vijuar me vizionin e tyre për institucionin që me të vërtet do të jetë shtyllë e pakalueshme për të gjithë shkelësit e ligjeve, për të gjitha kërcënimet për sigurinë e qytetarëve dhe shtetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle