0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Spasovski: Shteti kujdeset për qytetarët

Për qytetarët është me rëndësi të ndjejnë se shteti është këtu për ta dhe se ata nuk janë vetë, se ka kush të kujdeset dhe të japë përgjigje në gjendje të këtilla të jashtëzakonshme, theksoi në profilin e tij në Fejsbuk ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski, duke u përqendruar në zjarret e djeshme në ven.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle