0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Spasovski: Punësimi i 600 nëpunësve policor është për shkak pensionimit të 870 të punësuarve në MPB

Punësimi i 600 nëpunësve policor është për shkak të pensionimit të rreth 870 personave në MPB dhe nuk do të jetë ngarkesë shtesë financiare e buxhetit, theksoi sot ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovki.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle