0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQIntervistë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Spasovski për MIA-n: Askush në asnjë moment nuk guxon të luajë me sigurinë

Të gjitha rastet e paraqitjes së rrejshme për vendosjen e bombave dhe sulmeve terroriste, që ndodhën gjatë periudhës së kaluar janë mbyllur. Nga aspekti i policisë janë dorëzuar materiale në Prokurorinë Publike dhe gjithsesi atje ku ka elemente për vepër të kryer penale do të duhet të mbahet përgjegjësi, pasi është shumë e rëndësishme se askush në asnjë moment nuk guxon të luaj me sigurinë, pasi kjo shkakton pasoja serioze në këtë pjesë, thekson në intervistën për MIA-n, ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle