0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Spasovski: Nuk mund të mbështes që opsioni i biznes sundimit ta mbivendos sundimin demokratik

- Qeveria është me legjitimitet të plotë dhe para deputetëve qëndrojnë të gjitha mundësitë e rregullores. Normal që pres debat dhe debati i tillë është i mirëseardhur, tha ministri i Punëve të Brendshme, Olive Spasovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle