0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Spasovski: Nuk duhet të jem pjesë e udhëheqësisë së re të LSDM-së. në të duhet të jenë njerëz të rinj

Ministri i Punëve të Brendshme dhe nënkryetar i LSDM-së, Oliver Spasovski vlerëson se nuk duhet të jetë pjesë e udhëheqësisë së re të partisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle