0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Spasovski: Një ekip i MPB-së tashmë është rrugës për në Bullgari dhe qëndron në dispozicion për të ndihmuar

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski u shprehi ngushëllime familjeve të viktimave në fatkeqësinë e autobusit që ndodhi herët në mëngjes në Bullgari.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle