0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Spasovski: Nënshkruhet marrëveshja dhe do të fillohet me dhënien e provimeve në Qendrën Shtetërore të Provimeve

Nënshkruhet marrëveshja, përfundojnë të gjitha procedurat për dhënien e provimeve në Qendrën Shtetërore të Provimeve, deklaroi në konferencën e sotme për shtyp ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle