0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Spasovski në konferencë në Sarajevë: Identifikimi i emigrantëve ilegalë është hap kyç

- Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, me ftesë të ministrit të Sigurisë së Bosnjës e Hercegovinës, Sellmo Cikotiç, sot mori pjesë në dialogun për emigrantët në Sarajevë "Menaxhim me emigrimin dhe përgjigje për Ballkanin Perëndimor", që po mbahet në Sarajevë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle