0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Spasovski: Në dy aksione të mëdha MPB-ja dje ka sekuestruar 1,6 tonë drogë në vlerë prej 3,2 milionë euro

Është sekuestruar një ton e 600 kilogramë drogë narkotike në vlerë prej tre milionë e 200 mijë eurove, gjatë ditës së djeshme në dy aksione të mëdha të MPB-së për shkatërrimin e kontrabandës me drogë, në dy lokacione të ndryshme në vend në rajonin e SPB Strumicë dhe SPB Manastir - SPB Resnjë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle