0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Spasovski në dialogun e migracionit “Menaxhimi me migrimin dhe përgjigje e Ballkanit Perëndimor”

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski sot po merr pjesë në dialogun e migracionit në temë “Menaxhimi me migrimin dhe përgjigje e Ballkanit Perëndimor” në Sarajevë, Bosnje e Hercegovinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle