0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Spasovski: Mirëqenia dhe avancimi i qytetarëve të lidhura në mënyrë të pandashme me situatën e sigurisë

Republika e Maqedonisë së Veriut shteti më i sigurt i Ballkanit Perëndimor, nga 71 vende për disa vite shteti tani është në vendin e 40-të në botë. Fuqishëm jam i bindur se avancimi i Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe mirëqenia e qytetarëve janë shumë të lidhura me situatën e sigurisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle