0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Spasovski me video fjalim në debatin shkencor-profesional, përballje me rrezik nga mjetet e pashpërthyera

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski sot pati vide fjalim përshëndetës në hapjen e debatit shkencor-profesional lidhur me implementimin e projektit dyvjeçar nga Programi i NATO-s – Shkencë për paqe dhe siguri, të titulluar VEKTOR.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle