0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Spasovski: Me përkushtim dhe aktivitete të ndërmarra për përfaqësim të plotë të drejtë dhe barazi gjinore në MPB

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski sot mori pjesë në Forumi ndërkombëtar Biatloni-Shkupi 2022, i cili këtë vit u mbajt nën temën e punës “Barazia gjinore e femrës në sport-mundësi dhe sfida”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle