0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Spasovski – Kunduros: Interesim për zgjerim të bashkëpunimit ndërkufitar dhe luftës kundër krimit

- Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski sot u takua me ambasadorin  grek në vend Rusos Kunduros, me çka theksi ishte vendosur në marrëdhëniet e mira fqinjësore mes të dyja shteteve dhe për mundësitë për thellimin e bashkëpunimit shumëvjeçar në sferat me interes të përbashkët.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle