0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Spasovski-Johanson: Hapja e negociatave inkuadruese do të sigurojë motivim plotësues për Qeverinë dhe administratën, por edhe për gjithë shoqërinë

Përparimi në fushën e drejtësisë, lirisë dhe sigurisë së shtetit, janë vetëm një pjesë e temave në të cilat ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski, bisedonte me eurokomisaren për Punë të Brendshme, Ilva Johanson në takimin e sotëm bilateral.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle