0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Spasovski: Janë arrestuar 17 persona për zjarrvënie, edhe 16 janë thirrur në bisedë

Deri më tani janë arrestuar 17 persona, ndërsa në bisedë janë thirrur edhe 16 të tjerë për zjarrvënie. Tashmë janë parashtruar tre padi penale dhe dy kundërvajtje, shkroi sot pasdite ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle