0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Spasovski: Gjorgjievski fshihej në Shkup, e dinim se nuk është larguar nga vendi

- Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski informoi se Anxhello Gjorgjievski, një nga të dyshuarit e parë për vrasjen e hendbollistit Denis Tot nga Kroacia, pas të gjitha informacioneve operative dhe hapësirë të ngushtuar është gjetur dhe arrestuar në stacionin në Aerodrom. Personi fshihej në Shkup, në një objekt, ndërsa hetimet, theksoi, duhet të bëhen përgjatë institucioneve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle