0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Spasovski: Është realizuar pjesa e parë e Procesverbalit elektronik nga ekspertiza në fatkeqësi rrugore

MPB në periudhën e kaluar e realizoi pjesën e parë të projektit "Procesverbal elektronik nga ekspertiza në fatkeqësi rrugore", me të cilën vendoset evidencë qendrore, elektronike e ekspertizave të kryera të fatkeqësive rrugore, me ç'rast u sigurua futje, ruajtje dhe përpunim i të dhënave nga Procesverbali i ekspertizës së kryer në vendin e fatkeqësisë rrugore, informoi në Fejsbuk ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle