0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Spasovski: Edhe alarmet e sotme për bomba janë shembull klasik për kërcënim hibrid

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski sot konfirmoi se mëngjesin e sotëm ka pasur alarme  për vendosjen e mjeteve shpërthyese në nëntë shkolla dhe në BPRMV sipas të njëjtit modus që është pjesë e a.q.  -   luftë hibride që po bëhet, jo vetëm te ne.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle