0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Spasovski: Dyzet e pesë vite arsim të lartë për siguri, me rezultate shkencore deri në përgjigje të sfidave

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, sot në Strugë e hapi Konferencën e 13-të vjetore ndërkombëtare të Fakultetit për siguri – Shkup, e cila këtë vit është në nder të 45 viteve arsim të lartë në sferën e sigurisë dhe ekzistimit të Fakultetit për siguri, me temë e cila merret me sfidat arsimore dhe perspektivat për siguri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle