0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Spasovski: Dinamika e aktiviteteve policore jep rezultate në zvogëlimin e numrit të aksidenteve në komunikacion me pasoja fatale

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski sot morri pjesë në takimin e dytë të Observatoriumit për siguri në rrugët e Ballkanit Perëndimor nën titullin “Roli i agjencisë për siguri në komunikacion dhe rëndësinë e të dhënave të besueshme në krijimin e politikave”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle