0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Spasovski dhe Vulin në Nagoriçan të Vjetër për të inspektuar situatën pas zjarrit të djeshëm

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski së bashku me homologun e tij serb Aleksandar Vulin qëndruan këtë pasdite në Nagoriçan të Vjetër, ku zjarri është lokalizuar, por, siç tha Spasovski, për shkak të specifikave të fushës dhe kushteve të motit, kërkon orientim të mirë të kapaciteteve për të shmangur rrezikun e ri-përhapjes së tij.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle