0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Spasovski dhe Lamorxheze nënshkruan Memorandum për bashkëpunim në sferën e çrrënjosjes së tregtisë me drogë

- Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski sot në Romë u takua me ministren italiane të Punëve të Brendshme të Italisë, Luçana Lamorxheze, në të cilin ishte nënshkruar Memorandum për bashkëpunim në sferën e çrrënjosjes së tregtisë me drogë ndërmjet Departamentit për Siguri Publike pranë MPB-së së Republikës Italiane dhe Byrosë për Siguri Publike pranë Ministrisë së Punëve të Brendshme të Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle