0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Spasovski: Çdokush që ka bërë kundërvajtje do të mbajë përgjegjësi, pavarësisht nëse është ministër, drejtor apo qytetar i thjeshtë

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, duke iu përgjigjur pyetjes së një gazetari në lidhje me gjoja përfshirjen e djalit të zëvendësministrit të Punëve të Brendshme, Nazim Bushi në vjedhjen e vajit të kanabisit nga fabrika “5 Letters” tha se bëhet fjalë për spekulim dhe se për rastin do të informojnë sot, duke theksuar se kushdo që ka kryer vepër duhet të mbajë përgjegjësi, pavarësisht nëse është ministër, drejtor apo qytetar i thjeshtë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle