0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Spasovski: Bashkëpunimi policor jep rezultate konkrete dhe ofron perspektivë për bashkëpunimin e mëtutjeshëm strategjik dhe operativ

Ministri i Punëve të Brendshme qëndron fuqishëm prapa rrëfimit për bashkëpunim policor të quajtur Konventa për Bashkëpunim Policor të Evropës Juglindore (KBPEJL), e cila edhe sot e kësaj dite jep rezultatet konkrete dhe ofron perspektivë për zhvillimin e mëtutjeshëm të bashkëpunimit strategjik dhe operativ në të gjitha vendet, që janë pjesë e kësaj platforme, theksoi ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski në takimin e sotëm të 21-të të Komitetit të ministrave të Konventës për Bashkëpunim Policor në Evropën Juglindore, që po mbahet në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle