0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Spasovski: Autobusi i “Besa Transit” ka qenë teknikisht i rregullt dhe me regjistrim valid deri më 13 tetor të vitit 2022

Autobusi i "Besa Transit" në vitin 2020 në 22 raste ka pasur hyrje-dalje nga vendi, ndërsa në vitin 2021 në kufirin shtetëror ka 113 kalime. Ky autobus për herë të parë është regjistruar në Shkup më 15.10.2020, në pronësi të BESA TRANS BTB SHPKNJP, kontrolli i fundit teknik është bërë më 05.10.2021, kumtoi ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle